گوگل هانیمون و پرتاب به صفحه اول گوگل

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. آموزش
  4. chevron_right
  5. گوگل هانیمون و پرتاب به صفحه اول گوگل

گوگل هانیمون و سند باکس یکی از بزرگترین فرصت ها برای سایت های نوپا است. شاید باور نکنید اما شما در روزهای اول ممکن است صفحه اول و دوم گوگل را مشاهده کنید و با یک ترفند عالی که در ادامه به شما خواهم گفت خود را ثابت نگه دارید.

این فرصت از آن فرصت ها است که باعث می شود شما یک باره 10 پله را با یک پله گذر کنید. هر چه از آموزش سئو می دانید کنار بگذارید و در ابتدای سایت این نکته رو حتما رعایت کنید.

شاید برای شما بسیار جذاب باشد برای من که خیلی خیلی جذاب بود. اگر سایت نوپا دارید این مقاله به شدت به شما کمک خواهد کرد و اگر سایت نو پا هم ندارید باز هم این مقاله را از دست ندهید چرا که شما یا به زودی پروژه خواهید گرفت و یا این که خود شما شاید به زودی سایتی نوپا بزنید.

این مقاله به شما کمک می کند هم خود و هم کارفرمای شما شگفت زده شود. فقط کافی است چند دقیقه با من همراه باشید.

سند باکس (sandbox) گوگل چیست؟

شما امروز که سایت خود را ساخته اید و اقدام به تولید محتوا کردید سایت شما وارد مرحله سندباکس می شود. این مرحله یعنی گوگل شما را داخل اتاق انتظار قرار داده است و باید کمی به سروکله سایت خود بزنید.

گوگل این فرصت را به شما داده که کمی راه و چاه کار را یاد بگیرید و خود را نشان دهید که چند مرده حلاج هستید؟

چگونه می خواهید کار کنید؟ گوگل چطور می تواند روی شما حساب باز کند؟

در زمان سند باکس شما هیچ رتبه ای نمی گیرید فقط بعضی از صفحات شما که هیچ رقابتی در آن نیست رتبه می گیرد مانند صفحه اصلی، صفحه ارتباط با ما، صفحه خرید واین چنین موارد.

اگر این صفحات از شما داخل گوگل دیده می شود زیاد خوشحال نباشید چون هنوز گوگل با شما کار دارد.

سند باکس ممکن است بین 1 تا 6 ماه طول بکشد اما خبر خوش این است که الان زمان سند باکس به زیر 15 روز رسیده است و حتی زیر یک هفته هم شما می توانید از این مرحله خارج شوید. روش آن را به شما می گوییم.

شما در زمان سندباکس گوگل با یک سری ترفندها می توانید به سرعت خارج شوید و وارد مرحله جذاب گوگل هانیمون شوید.

وظیفه ما در زمان سندباکس چیست؟

در زمان سند باکس قرار است شما خودی نشان دهید به همین دلیل شروع می کنید به تولید محتوا اگر می توانید یک ماه تمام روزی 3 تا محتوا بنویسید اگر سخت است برای شما روزی 2 تا محتوای قدرتمند بنویسید و اگر باز هم مشکل دارید حداقل روزی یک محتوا نوشته شود.

این صفحه رو کلیک کن به کارت میاد!  آموزش طراحی سایت

در برخی از حوزه ها که کمی رقابت پایین تر است می توانید با یک تقویم محتوایی هفته ای 3، 2 یا یک محتوا به صورت منظم تولید کنید.

محتوایی که تولید می کنید سعی شود بالای 1800 کلمه باشد و به هیچ عنوان هیچ گونه لینک سازی انجام نشود نه لینک سازی داخلی و نه لینک سازی خارجی.

به محض این که رشد ریزی در سرچ کنسول خود مشاهده کردید شما از مرحله سندباکس خارج شدید و وارد مرحله گوگل هانیمون شدید. بهتون تبریک میگم.

گوگل هانیمون چیست؟

هانیمون گوگل زمانی است که شما از سندباکس گوگل خارج می شوید در واقع گوگل برای شما یک جشن چند روزه میگیره و کلی بهتون حال میده. ( حدودا هفت یا هشت روز بعد از سندباکس)

زمانی که از سند باکس خارج شدید متوجه می شوید که گوگل رتبه بسیار خوبی به شما داده است و برخی از صفحات شما صفحه 1، 2 و 3 گوگل است این واقعا عالی است.

به طور معمول برای رسیدن به رتبه های فوق شما باید مدت ها سئو روی سایت انجام دهید اما گوگل یک جشن حدودا 5 روزه برای شما می گیرد و به صفحات شما رتبه خوبی می دهد.

اما جای ناراحت کننده زمانی است که جشن تمام می شود یعنی شما فقط در این مدت کوتاه مورد لطف گوگل قرار می گیرید و بعد از آن باید برید از صفحات آخر گوگل شروع به فعالیت کنید تا مجدد خود را به صفحه اول یا دوم برسانید.

نگران نباشید ترفندی به شما آموزش می دهم که جایگاه خود را در هانیمون گوگل حفظ کنید. واقعا عالی است که اگر در ماه اول کاری شما در صفحه اول و دوم گوگل باشید شاید بعضی از همکاران شما چندین ماه تلاش کرده اند که خود را به این رتبه برساند.

قدر رتبه های گوگل را بدانید. گوگل با رتبه های خود به شدت می تواند برای شما پول ساز باشد و کسب و کار شما را دگرگون کند. این قرعه امروز به نام شما افتاده است و تنها فرصتی است که در ابتدای کاری خود می تواند نهایت استفاده را از آن ببرید.

خب بریم سر اصل مطلب زمانی که در گوگل هانیمونی قرار گرفته اید و در صفحه اول و دوم گوگل هستید بهترین راه کار برای شما ساخت بک لینک است. اما شما نباید بک لینک خریداری کنید باید یک رپرتاژ با کیفیت روی کلمه اصلی صفحه سایت خود انجام دهید یعنی روی کلمه اصلی آن صفحه که الان رتبه دارد لینک سازی به سبک رپرتاژ انجام بدهید. خواهید دید که گوگل با شما چگونه دوست خواهد شد و هدیه خود را از شما نمی گیرد و شما را در همان صفحه و همان رتبه قرار می دهد.

این صفحه رو کلیک کن به کارت میاد!  آموزش رایگان تولید محتوا + در آمد زایی آسان

این ترفندی است که ما برای بسیاری از پروژه های سئو خود انجام دادیم و خوشبختانه به موفقیت هم رسیده ایم و صاحب پروژه را شگفت زده کرده ایم.

اگر به سئو علاقه مند هستید جنرال سئو را هیچ وقت فراموش نکنید ترفندهایی به شما آموزش می دهم که به سرعت ارتقا پیدا کنید و بهترین جایگاه ها را از آن خود کنید.

آیا سند باکس گوگل خوب است یا بد؟

سند باکس گوگل خوب است گوگل به عنوان قوی ترین موتور جستجوی به فکر شما است در واقع می خواهد ببیند شما چطور مدیر سایتی هستید. چگونه کار می کنید؟ آیا برای کار خود ارزش قائل هستید؟ یا این که فقط یک وب سایت زده اید و هیچ گونه برنامه ریزی و هدف برای آن ندارید. گوگل می خواهد شما را بسنجد. شاید هم می خواهد کمی به شما فرصت دهد که با سختی کار آشنا شوید.

کار را یاد بگیرید رقیبان خود را ببینید بعد از آن با یک فراغت و هدیه ای که به شما می دهد شما را خوشحال کند. گوگل به فکر کاربران خود است که بتواند بهترین نتایج را به کاربران گوگل نمایش دهد.

این را به یاد داشته باشید که اگر گوگل به شما رتبه داده است یعنی به شما اعتماد کرده است و آبروی خود را وسط گذاشته است. چون برای گوگل زشت است که کاربرانش با محتوا و سایت های بی کیفیت مواجه شوند و به هدف خود نرسند.

شما خود را به جای گوگل بگذارید اگر برای کسی از اعتبار خود خرج کردید و آن ارزش کار شما را ندانست و خراب کاری کرد با او چه می کنید مسلما از او به سادگی عبور نمی کنید و مجدد به این راحتی ها به او اعتماد نخواهید کرد. گوگل هم همین طور است اگر بی دقت باشید و قدر توجه گوگل به خود را ندانید شما را اگر حذف نکند به صفحات آخر می اندازد و به این راحتی ها به شما اعتماد نخواهد کرد.

این صفحه رو کلیک کن به کارت میاد!  سئو تکنیکال چیست + تکنیک های حرفه ای

چون شما یک بار آبروی او را برده اید. سند باکس گوگل دقیقا دوره تمرینی گوگل است. در این زمان خود را نشان دهید به گوگل بفهمانید که شما بهترین خود در کسب و کار خود هستید و به این سادگی ها از کار دست نمی کشید و تلاش می کنید که مشتریان گوگل که مشتریان پول ساز شما هستند با رضایت کامل از محتوای شما از سایت خارج شوند.

این ها نکاتی است که بسیار مهم است اگر تازه پا به عرصه سئو گذاشته اید و یا سایتی در دست دارید بدانید شما خود مسئول تمام کارهای خود هستید هم می توانید در بهترین رتبه های گوگل باشید و همیشه سر افراز باشید و هم می توانید در بدترین نقاط بدون حتی یک مشتری سپری کنید.

اگر از دنیای سئو هیچ نمی دانید و هنوز آموزش سئو ندیده اید هیچ نگران نباشید فقط به رضایت کاربران خود فکر کنید مسلما نتیجه خواهید دید و در زمان مناسب سئو را یاد بگیرید و با قدرت پیش ببرید.

آیا گوگل هانیمون خوب است یا بد؟

این مضخرف ترین سوالی است که می توان پرسید. این طور بگویم آیا کسی به ما لطف کند و هدیه بدهد کار خوبی کرده است یا نه؟ مسلما نه تنها کار خوبی کرده است بلکه ما را شگفت زده نیز کرده است و همیشه قدردان او هستیم.

گوگل هانیمون فرصتی ویژه است که بعضی ها قدر آن را می دانند مثل خود من که همیشه ازش به نحو احسنت استفاده کرده ام و بعضی ها هم قدر آن را نمی دانند و بعدها پشیمان می شوند.

پشیمانی دسته دوم زمانی است که مدت ها هزینه و زمان خود را صرف رتبه کنند و ببینند به سختی رتبه ها و صفحات گوگل را سپری می کنند تا به نتایج برتر برسند در صورتی که در همان روزهای ابتدایی می توانستند با هزینه بسیار کم کار خود را انجام می دادند و بعد سراغ کلمات دیگر می رفتند.

من حسن واحدی پور هستم مدت ها است در زمینه سئو و طراحی وب سایت فعالیت می کنم خوشحالم هم اکنون با جنرال سئو در خدمت شما هستم و این افتخار را دارم که تجربیات خودم را با شما به اشتراک بگذارم. خوشحال می شوم که شما هم تجربیات خود را به ما منتقل کنید و من هم از شما چیزی یاد بگیرم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست